سامانه مدیریت نشریات علمی دانشگاه صنعتی شاهرود

Mafi, A., Tabejamaat, S.. (1393). RESULTS ON ALMOST COHEN-MACAULAY MODULES. , 3(2), 147-150. doi: 10.22044/jas.2015.614
A. Mafi; S. Tabejamaat. "RESULTS ON ALMOST COHEN-MACAULAY MODULES". , 3, 2, 1393, 147-150. doi: 10.22044/jas.2015.614
Mafi, A., Tabejamaat, S.. (1393). 'RESULTS ON ALMOST COHEN-MACAULAY MODULES', , 3(2), pp. 147-150. doi: 10.22044/jas.2015.614
Mafi, A., Tabejamaat, S.. RESULTS ON ALMOST COHEN-MACAULAY MODULES. , 1393; 3(2): 147-150. doi: 10.22044/jas.2015.614